Makro Guru: Bu Altcoin Zirvelere Çıkmaya Hazır!

Kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde güçlü bir ralli yaptı. Lider kripto para 72 bin doların üzerine çıkarak yeni ATH kaydetti. Bir çok altcoin de benzer yükselişler gördü. Şimdi akıllardaki soru bunun devamının gelip gelmeyeceği. Makro guru ve Real Vision CEO’su Raoul Pal’a göre en azından birisi için daha fazlası mümkün. Pal, Solana’nın bu piyasa döngüsünde tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmaya hazır olduğunu söylüyor.

Makro Guru: Bu altcoin son döngünün Ethereum’u olacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Bitcoini son boğa koşusunda yeni zirvelere çıktı. Bu bir çok altcoin yatırımcısı için bir umut ışığı oldu. Rug Radio YouTube kanalındaki bir röportajda Raoul Pal, Solana’ya olan inancını gösteriyor. Makro Guru, SOL’un son döngünün Ethereum’u olduğuna dair inancını ikiye katlıyor. Pal’a göre Solana, mevcut seviyelerden %235 ila %570 oranında yükselmesi mümkün. Bu yükselişin boyutu, önümüzdeki aylarda nasıl bir döngü yaşayacağımıza bağlı olacak. Bu bağlamda Pal, şu açıklamayı yapıyor:

ETH’nin geçen döngüde yaptıklarını tekrarlarsanız, bu en düşük seviyeden 45 kat daha fazlaydı. Yani yaklaşık 500 dolar gibi bir yere ulaşırsınız. Diğer grafiklere bakarsam, 500 ila 1.000 dolar arasında bir yere ulaşıyorum. Ve bu sadece piyasanın yapısına bağlı. Eğer bir balon döngüsü yaşarsak, 1,000 dolara çıkacaktır. Eğer bir çeşit sola çevrilmiş döngü yaşarsak, 500 dolara ulaşır. Bunun gibi bir şey.

Sola çevrilmiş bir kripto döngüsünde, fiyatlar normal dört yıllık döngülerden daha erken zirve yapar. Bu da daha kısa bir boğa piyasasına ve daha uzun bir düşüş aşamasına dönüşür. Bu arada, Solana bu yazı sırasında 150 dolardan işlem görüyordu.

Kripto yazı daha yeni başladı!

Raoul Pal, daha geniş dijital varlık piyasasına da bakıyor. Pal, kriptonun “kripto yazı” olarak adlandırdığı güçlü bir yükseliş trendinin ortasında olduğunu söylüyor. Mako Guru’ya göre, kripto yazındayız. Dahası Pal, kripto yazına daha yeni başladığımızı söylüyor. Bu doğrultuda Pal, şu değerlendirmelerini paylaşıyor:

Kripto yazı sadece yukarı yönlü. Evet, dakikalar içinde %30’luk geri çekilmeler oluyor ama bu da kripto yazı. Bu yılın tamamı kripto yazı olmalı… Güzel bir noktadayız: küresel likidite toparlanıyor [ve] ileride de devam etmeli. İş çevrimleri toparlanmalı. Yani tam zamanı. Bu harika bir zaman. ETH’nin Bitcoin’den daha iyi performans göstereceği, Solana’nın ETH’den daha iyi performans göstereceği, bir grup altcoin’in Solana’dan daha iyi performans göstereceği zaman… Büyük ticaret şimdi başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x