Kazandığı parayı saate yatıran Burcu Esmersoy’dan yeni açıklama: ‘Kocamın dolabından giyiniyorum’


Giyim tarzı ve kullandığı aksesuarlarla dikkat çeken Esmersoy, geçtiğimiz günlerde taktığı saatle magazin dünyasında konuşulmuştu.

Sosyal medya platformlarında en çok kazanan ünlüler arasında yer alan Esmersoy, kazancını lüks saat koleksiyonuna yatırıyor. Servet değerindeki saat koleksiyonuyla adından söz ettiren Esmersoy, son olarak 60 bin euro (yaklaşık 2 milyon 100 bin TL) değerinde bir lüks marka saati koleksiyonuna ekledi.

Esmersoy’un saat koleksiyonunda bulunan saatler arasında 200 bin dolarlık Patek Philippe Nautilus, 60 bin euro değerinde Rolex Oyster Perpetual, 40 bin dolarlık Rolex Oyster ve 12 bin euro’luk Rolex Air King marka saatler bulunuyor. Toplam değeri 10 milyon 250 bin TL’yi bulan koleksiyonuyla, Esmersoy lüks saat tutkunluğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Stil konusunda da özgün tercihler yapan Esmersoy, zaman zaman eşi Nazım Akmandil’in gardırobuna da el atıyor.

Esmersoy, “Eşimin dolabından giyinmeyi çok seviyorum. Bedenlerimiz biraz yakın olduğu için sorun olmuyor. Bazen keşke ayaklarımız da uysaydı diyorum,” şeklinde konuştu.

Burcu Esmersoy’un tarzı ve saat koleksiyonu, lüksün ve şıklığın nasıl harmanlanabileceğinin canlı bir örneğini sunuyor.

Hem lüks saat tutkusu hem de eşinin gardırobundan yaptığı tercihlerle, Esmersoy stil konusunda sınırları zorlamaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x